У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хороше
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хороше:

Актуальний розклад електричок по станції Хороше містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хороше з такими станціями і населеними пунктами як Сентянівка, Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 11 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти 77 Км, 71 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хороше відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сентянівка - Родакове, Родакове - Сентянівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хороше відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6470 Родакове Сентянівка 04.07 1 хв  04.08 Курсує щоденно - переглянути
6471 Сентянівка Родакове 05.30 1 хв  05.31 Курсує щоденно - переглянути
6364 Родакове Сентянівка 18.53 1 хв  18.54 Курсує щоденно - переглянути
6365 Сентянівка Родакове 20.10 1 хв  20.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хороше можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хороше