У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хороше
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хороше:

Актуальний розклад електричок по станції Хороше містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хороше з такими станціями і населеними пунктами як Родакове, Сентянівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 54 хв до пункту призначення Сентянівка. Найближчі станції та зупинні пункти 71 Км, 77 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хороше відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Родакове - Сентянівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хороше відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6471 Сентянівка Родакове 05.35 1 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
6364 Родакове Сентянівка 18.53 1 хв  18.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хороше можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хороше