У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

82 Км - Київ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 82 Км - Київ:

Поточний розклад електричок 82 Км - Київ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 10 хв зі станції 82 Км і прибуває на станцію Київ о 11 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7034 сполученням Житомир - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 9 хв. Між станціями 82 Км і Київ цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Града(08.14), Лотос(08.49), Волиця(09.25), Фастів-1(09.57), Боярка(10.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 82 Км - Київ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 82 Км Київ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 82 Км - Київ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7034* Житомир Київ 08.10
82 Км
11.19
Київ-Пас.
3 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 82 Км -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 82 Км — Київ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — 82 Км