У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Близнюки - Самарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Близнюки - Самарівка:

Поточний розклад електричок Близнюки - Самарівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 52 хв зі станції Близнюки і прибуває на станцію Самарівка о 17 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7008-7007 сполученням Краматорськ - Верхівцеве, в цьому випадку поїздка займе 2 г 56 хв. Між станціями Близнюки і Самарівка цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Лозова(15.12), Орлівщина(17.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Близнюки - Самарівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Близнюки Самарівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Близнюки - Самарівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Близнюки та Самарівка – 132.7 км. Ціна квитка на електричку Близнюки Самарівка складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7008-7007* Краматорськ Верхівцеве 14.52
Близнюки
17.48
Самарівка
2 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Близнюки -Самарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Близнюки — Самарівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самарівка — Близнюки