У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самарівка - Близнюки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самарівка - Близнюки:

Поточний розклад електричок Самарівка - Близнюки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 55 хв зі станції Самарівка і прибуває на станцію Близнюки о 09 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7010-7009 сполученням Верхівцеве - Краматорськ, в цьому випадку поїздка займе 2 г 44 хв. Між станціями Самарівка і Близнюки цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Підміська(06.58), Ароматна(08.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самарівка - Близнюки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самарівка Близнюки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самарівка - Близнюки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самарівка та Близнюки – 132.7 км. Ціна квитка на електричку Самарівка Близнюки складає 57.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7010-7009 Верхівцеве Краматорськ 06.55
Самарівка
09.39
Близнюки
2 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самарівка -Близнюки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самарівка — Близнюки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Близнюки — Самарівка