У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Болехівці - Стрий(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Болехівці - Стрий(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Болехівці - Стрий(всі вокзали) включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 56 хв зі станції Болехівці і прибуває на станцію Стрий(всі вокзали) о 19 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132 сполученням Самбір - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Болехівці і Стрий(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Болехівці - Стрий(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Болехівці Стрий(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Болехівці - Стрий(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Болехівці та Стрий(всі вокзали) – 28.3 км. Ціна квитка на електричку Болехівці Стрий(всі вокзали) складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6132 Самбір Стрий 06.52
Болехівці
07.29
Стрий
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6134* Самбір Стрий 10.05
Болехівці
10.39
Стрий
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6136* Самбір Стрий 18.56
Болехівці
19.25
Стрий
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Болехівці -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Болехівці — Стрий(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стрий(всі вокзали) — Болехівці