У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6008 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Трускавець - Львів номер 6008 відправляється зі станції Трускавець о 05.46 і прибуває на станцію Львів о 08.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6008 Трускавець - Львів пролягає по таким станціям як Стебник, Дрогобич, Верхні Гаї, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Щирець 1, Щирець 2, Пустомити, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 05.46
Стебник 05.53 3 хв  05.56 7 хв 
Дрогобич 06.07 10 хв  06.17 21 хв 
Верхні Гаї 06.31 1 хв  06.32 45 хв 
Стрий 06.51 10 хв  07.01 1 г  5 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.26 2 хв  07.28 1 г  40 хв 
Щирець 1 07.43 1 хв  07.44 1 г  57 хв 
Щирець 2 07.47 1 хв  07.48 2 г  1 хв 
Пустомити 07.54 2 хв  07.56 2 г  8 хв 
Скнилів 08.16 1 хв  08.17 2 г  30 хв 
Львів 08.27 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6008 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031