У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Болехівці - Верхні Гаї
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Болехівці - Верхні Гаї:

Поточний розклад електричок Болехівці - Верхні Гаї включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 56 хв зі станції Болехівці і прибуває на станцію Верхні Гаї о 19 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132 сполученням Самбір - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Болехівці і Верхні Гаї цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Болехівці - Верхні Гаї, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Болехівці Верхні Гаї ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Болехівці - Верхні Гаї можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6132 Самбір Стрий 06.41
Болехівці
06.52
Верхні Гаї
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6134 Самбір Стрий 09.31
Болехівці
09.37
Верхні Гаї
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6136 Самбір Стрий 18.56
Болехівці
19.02
Верхні Гаї
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Болехівці -Верхні Гаї можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Болехівці — Верхні Гаї

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Верхні Гаї — Болехівці