У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Брани - Ківерці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Брани - Ківерці:

Поточний розклад електричок Брани - Ківерці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 42 хв зі станції Брани і прибуває на станцію Ківерці о 07 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6370 сполученням Стоянів - Ківерці, в цьому випадку поїздка займе 3 г 3 хв. Між станціями Брани і Ківерці цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них 98 Км(04.48), Звиняче(05.26), Дубова Корчма(06.02), Оздів(06.37), Луцьк(07.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Брани - Ківерці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Брани Ківерці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Брани - Ківерці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6370 Стоянів Ківерці 04.42
Брани
07.45
Ківерці
3 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Брани -Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Брани — Ківерці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ківерці — Брани