У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Брани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брани:

Актуальний розклад електричок по станції Брани містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Брани з такими станціями і населеними пунктами як Ківерці, Радехів, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 25 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Стоянів, 98 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Брани відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стоянів - Ківерці, Ківерці - Радехів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брани відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6370 Стоянів Ківерці 04.43 1 хв  04.44 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 11.05 1 хв  11.06 Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 14.41 1 хв  14.42 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 23.24 1 хв  23.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Брани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Брани