У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6380 Радехів — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Радехів - Ківерці номер 6380 відправляється зі станції Радехів о 13.40 і прибуває на станцію Ківерці о 17.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6380 Радехів - Ківерці пролягає по таким станціям як Брани, Горохів, Застав'є, Венгрівка, Ниви-Губинські, Вигуричі, Лаврів, Промінь, Автозавод, Прилуцька, Дачне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Радехів 13.40
Стоянів 14.13 2 хв  14.15 33 хв 
Брани 14.28 1 хв  14.29 48 хв 
98 Км 14.36 1 хв  14.37 56 хв 
Горохів 14.47 1 хв  14.48 1 г  7 хв 
Галичини 14.57 1 хв  14.58 1 г  17 хв 
Застав'є 15.07 1 хв  15.08 1 г  27 хв 
Звиняче 15.16 1 хв  15.17 1 г  36 хв 
Венгрівка 15.24 1 хв  15.25 1 г  44 хв 
Сенкевичівка 15.37 1 хв  15.38 1 г  57 хв 
Ниви-Губинські 15.42 1 хв  15.43 2 г  2 хв 
Дубова Корчма 15.50 1 хв  15.51 2 г  10 хв 
Вигуричі 15.56 1 хв  15.57 2 г  16 хв 
Несвіч-Волинський 16.06 1 хв  16.07 2 г  26 хв 
Лаврів 16.12 1 хв  16.13 2 г  32 хв 
Оздів 16.21 1 хв  16.22 2 г  41 хв 
Промінь 16.33 1 хв  16.34 2 г  53 хв 
Гнидава 16.42 1 хв  16.43 3 г  2 хв 
Автозавод 16.53 1 хв  16.54 3 г  13 хв 
Луцьк 17.01 7 хв  17.08 3 г  21 хв 
Прилуцька 17.12 1 хв  17.13 3 г  32 хв 
Промислова 17.15 1 хв  17.16 3 г  35 хв 
Дачне 17.19 1 хв  17.20 3 г  39 хв 
Жабки 17.24 1 хв  17.25 3 г  44 хв 
Ківерці 17.30 3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6380 Радехів — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28