У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6380 Радехів — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Радехів - Ківерці номер 6380 відправляється зі станції Радехів о 13.40 і прибуває на станцію Ківерці о 17.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6380 Радехів - Ківерці пролягає по таким станціям як Брани, Горохів, Застав'є, Венгрівка, Ниви-Губинські, Вигуричі, Лаврів, Промінь, Автозавод, Прилуцька, Дачне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Радехів 13.40
Стоянів 14.13 2 хв  14.15 33 хв 
Брани 14.28 1 хв  14.29 48 хв 
98 Км 14.36 1 хв  14.37 56 хв 
Горохів 14.47 1 хв  14.48 1 г  7 хв 
Галичини 14.57 1 хв  14.58 1 г  17 хв 
Застав'є 15.07 1 хв  15.08 1 г  27 хв 
Звиняче 15.16 1 хв  15.17 1 г  36 хв 
Венгрівка 15.24 1 хв  15.25 1 г  44 хв 
Сенкевичівка 15.37 1 хв  15.38 1 г  57 хв 
Ниви-Губинські 15.42 1 хв  15.43 2 г  2 хв 
Дубова Корчма 15.50 1 хв  15.51 2 г  10 хв 
Вигуричі 15.56 1 хв  15.57 2 г  16 хв 
Несвіч-Волинський 16.06 1 хв  16.07 2 г  26 хв 
Лаврів 16.12 1 хв  16.13 2 г  32 хв 
Оздів 16.21 1 хв  16.22 2 г  41 хв 
Промінь 16.33 1 хв  16.34 2 г  53 хв 
Гнидава 16.42 1 хв  16.43 3 г  2 хв 
Автозавод 16.53 1 хв  16.54 3 г  13 хв 
Луцьк 17.01 7 хв  17.08 3 г  21 хв 
Прилуцька 17.12 1 хв  17.13 3 г  32 хв 
Промислова 17.15 1 хв  17.16 3 г  35 хв 
Дачне 17.19 1 хв  17.20 3 г  39 хв 
Жабки 17.24 1 хв  17.25 3 г  44 хв 
Ківерці 17.30 3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6380 Радехів — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930