У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6380 Радехів — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Радехів - Ківерці номер 6380 відправляється зі станції Радехів о 13.55 і прибуває на станцію Ківерці о 17.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6380 Радехів - Ківерці пролягає по таким станціям як Брани, Горохів, Застав'є, Венгрівка, Ниви-Губинські, Вигуричі, Лаврів, Промінь, Автозавод, Прилуцька, Дачне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Радехів 13.55
Стоянів 14.28 2 хв  14.30 33 хв 
Брани 14.41 1 хв  14.42 46 хв 
98 Км 14.47 1 хв  14.48 52 хв 
Горохів 14.57 1 хв  14.58 1 г  2 хв 
Галичини 15.05 1 хв  15.06 1 г  10 хв 
Застав'є 15.13 1 хв  15.14 1 г  18 хв 
Звиняче 15.20 1 хв  15.21 1 г  25 хв 
Венгрівка 15.28 1 хв  15.29 1 г  33 хв 
Сенкевичівка 15.41 1 хв  15.42 1 г  46 хв 
Ниви-Губинські 15.48 1 хв  15.49 1 г  53 хв 
Дубова Корчма 15.57 1 хв  15.58 2 г  2 хв 
Вигуричі 16.04 1 хв  16.05 2 г  9 хв 
Несвіч-Волинський 16.15 1 хв  16.16 2 г  20 хв 
Лаврів 16.21 1 хв  16.22 2 г  26 хв 
Оздів 16.32 1 хв  16.33 2 г  37 хв 
Промінь 16.44 1 хв  16.45 2 г  49 хв 
Гнидава 16.51 1 хв  16.52 2 г  56 хв 
Автозавод 17.02 1 хв  17.03 3 г  7 хв 
Луцьк 17.08 6 хв  17.14 3 г  13 хв 
Прилуцька 17.18 1 хв  17.19 3 г  23 хв 
Промислова 17.21 1 хв  17.22 3 г  26 хв 
Дачне 17.25 1 хв  17.26 3 г  30 хв 
Жабки 17.30 1 хв  17.31 3 г  35 хв 
Ківерці 17.36 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6380 Радехів — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031