У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Будинок Відпочинку - Дружний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Будинок Відпочинку - Дружний:

Поточний розклад електричок Будинок Відпочинку - Дружний включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 41 хв зі станції Будинок Відпочинку і прибуває на станцію Дружний о 22 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6406 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Будинок Відпочинку і Дружний цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Будинок Відпочинку - Дружний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Будинок Відпочинку Дружний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Будинок Відпочинку - Дружний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Будинок Відпочинку -Дружний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Будинок Відпочинку — Дружний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дружний — Будинок Відпочинку