У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Черкаси - Сріблянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Черкаси - Сріблянка:

Поточний розклад електричок Черкаси - Сріблянка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 09 хв зі станції Черкаси і прибуває на станцію Сріблянка о 16 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6029 сполученням Черкаси - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Черкаси і Сріблянка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Буддеталь(20.40), Степанки(21.01), Хацьки(21.16), Сміла(21.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Черкаси - Сріблянка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Черкаси Сріблянка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Черкаси - Сріблянка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Черкаси та Сріблянка – 28.0 км. Ціна квитка на електричку Черкаси Сріблянка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Черкаси -Сріблянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Черкаси — Сріблянка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сріблянка — Черкаси