У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6591 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Черкаси - Ім. Тараса Шевченка номер 6591 відправляється зі станції Черкаси о 09.50 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 10.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6591 Черкаси - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 09.50
Буддеталь 09.54 1 хв  09.55 4 хв 
898 Км Роз'їзд 09.59 1 хв  10.00 9 хв 
Степанки 10.05 1 хв  10.06 15 хв 
Білозір'я 10.11 1 хв  10.12 21 хв 
Хацьки 10.16 1 хв  10.17 26 хв 
Піонерська 10.21 1 хв  10.22 31 хв 
Сміла 10.27 1 хв  10.28 37 хв 
Центральна 10.30 1 хв  10.31 40 хв 
Сріблянка 10.32 1 хв  10.33 42 хв 
Ім. Тараса Шевченка 10.38 48 хв 

У розкладі поїзда 6591 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728