У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорна Гора - Сасово Закарпатське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чорна Гора - Сасово Закарпатське:

Поточний розклад електричок Чорна Гора - Сасово Закарпатське включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 14 хв зі станції Чорна Гора і прибуває на станцію Сасово Закарпатське о 22 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6582-6581 сполученням Батьово - Королеве, в цьому випадку поїздка займе 1 г 23 хв. Між станціями Чорна Гора і Сасово Закарпатське цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чорна Гора - Сасово Закарпатське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чорна Гора Сасово Закарпатське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чорна Гора - Сасово Закарпатське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Чорна Гора та Сасово Закарпатське – 32.7 км. Ціна квитка на електричку Чорна Гора Сасово Закарпатське складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6582-6581 Батьово Королеве 21.14
Чорна Гора
22.37
Сасово Закарпатське
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чорна Гора -Сасово Закарпатське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чорна Гора — Сасово Закарпатське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сасово Закарпатське — Чорна Гора