У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасово Закарпатське - Чорна Гора
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасово Закарпатське - Чорна Гора:

Поточний розклад електричок Сасово Закарпатське - Чорна Гора включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 27 хв зі станції Сасово Закарпатське і прибуває на станцію Чорна Гора о 07 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6574-6573 сполученням Дяково - Солотвино-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Сасово Закарпатське і Чорна Гора цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасово Закарпатське - Чорна Гора, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасово Закарпатське Чорна Гора ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасово Закарпатське - Чорна Гора можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сасово Закарпатське та Чорна Гора – 15.0 км. Ціна квитка на електричку Сасово Закарпатське Чорна Гора складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 06.27
Сасово Закарпатське
07.16
Чорна Гора
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасово Закарпатське -Чорна Гора можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сасово Закарпатське — Чорна Гора

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чорна Гора — Сасово Закарпатське