У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чотирбоки - Западинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чотирбоки - Западинці:

Поточний розклад електричок Чотирбоки - Западинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 12 хв зі станції Чотирбоки і прибуває на станцію Западинці о 06 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 1 г 54 хв. Між станціями Чотирбоки і Западинці цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Вербівці(04.21), Великі Юначки(04.50), Старокостянтинів 1(05.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чотирбоки - Западинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чотирбоки Западинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чотирбоки - Западинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Чотирбоки та Западинці – 69.4 км. Ціна квитка на електричку Чотирбоки Западинці складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 04.12
Чотирбоки
06.06
Западинці
1 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чотирбоки -Западинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чотирбоки — Западинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Западинці — Чотирбоки