У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Западинці - Чотирбоки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Западинці - Чотирбоки:

Поточний розклад електричок Западинці - Чотирбоки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 06 хв зі станції Западинці і прибуває на станцію Чотирбоки о 20 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6372 сполученням Гречани - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 54 хв. Між станціями Западинці і Чотирбоки цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Красилів(18.17), Дачна(18.55), Красівка(19.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Западинці - Чотирбоки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Западинці Чотирбоки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Западинці - Чотирбоки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Западинці та Чотирбоки – 69.5 км. Ціна квитка на електричку Западинці Чотирбоки складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6372 Гречани Шепетівка 18.06
Западинці
20.00
Чотирбоки
1 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Западинці -Чотирбоки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Западинці — Чотирбоки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чотирбоки — Западинці