У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачі - Богданівка-Кам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачі - Богданівка-Кам'янка:

Поточний розклад електричок Дачі - Богданівка-Кам'янка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 17 хв зі станції Дачі і прибуває на станцію Богданівка-Кам'янка о 21 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6204 сполученням Тернопіль-Пас. - Підволочиськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Дачі і Богданівка-Кам'янка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Романівка(09.47), Максимівка-Тернопільська(10.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачі - Богданівка-Кам'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачі Богданівка-Кам'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачі - Богданівка-Кам'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6204 Тернопіль Підволочиськ 09.44
Дачі
10.18
Богданівка-Кам'янка
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6208 Тернопіль Підволочиськ 21.17
Дачі
21.50
Богданівка-Кам'янка
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачі -Богданівка-Кам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачі — Богданівка-Кам'янка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Богданівка-Кам'янка — Дачі