У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Богданівка-Кам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Богданівка-Кам'янка:

Актуальний розклад електричок по станції Богданівка-Кам'янка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Богданівка-Кам'янка з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 51 хв до пункту призначення Підволочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Росохуватець, 1304 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Богданівка-Кам'янка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Підволочиськ, Підволочиськ - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Богданівка-Кам'янка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6201 Підволочиськ Тернопіль 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6204 Тернопіль Підволочиськ 10.18 1 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути
6207 Підволочиськ Тернопіль 18.35 1 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути
6208 Тернопіль Підволочиськ 21.50 1 хв  21.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Богданівка-Кам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Богданівка-Кам'янка