У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачі - Гаї Великі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачі - Гаї Великі:

Поточний розклад електричок Дачі - Гаї Великі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 10 хв зі станції Дачі і прибуває на станцію Гаї Великі о 19 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6207 сполученням Підволочиськ - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Дачі і Гаї Великі цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачі - Гаї Великі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачі Гаї Великі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачі - Гаї Великі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6201 Підволочиськ Тернопіль 06.38
Дачі
06.54
Гаї Великі
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6207 Підволочиськ Тернопіль 19.10
Дачі
19.26
Гаї Великі
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачі -Гаї Великі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачі — Гаї Великі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гаї Великі — Дачі