У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гаї Великі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гаї Великі:

Актуальний розклад електричок по станції Гаї Великі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гаї Великі з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 01 хв до пункту призначення Підволочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Дичків, Тернопіль-Пас.. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гаї Великі відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Підволочиськ, Підволочиськ - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гаї Великі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6201 Підволочиськ Тернопіль 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6204 Тернопіль Підволочиськ 09.28 1 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
6207 Підволочиськ Тернопіль 19.26 1 хв  19.27 Курсує щоденно - переглянути
6208 Тернопіль Підволочиськ 21.00 1 хв  21.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гаї Великі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гаї Великі