У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Одеса-Поїзна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Одеса-Поїзна:

Поточний розклад електричок Дачна - Одеса-Поїзна включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 58 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Одеса-Поїзна о 08 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6257 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Дачна і Одеса-Поїзна цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Одеса-Поїзна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Одеса-Поїзна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Одеса-Поїзна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Одеса-Поїзна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Одеса-Поїзна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Одеса-Поїзна — Дачна