У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Роздільна Сортувальна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Роздільна Сортувальна:

Поточний розклад електричок Дачна - Роздільна Сортувальна включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 22 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Роздільна Сортувальна о 15 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6258 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Дачна і Роздільна Сортувальна цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Жовтнева(18.13), Кам'янка(19.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Роздільна Сортувальна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Роздільна Сортувальна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Роздільна Сортувальна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Роздільна Сортувальна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Роздільна Сортувальна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Роздільна Сортувальна — Дачна