У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Ім. Георгія Кірпи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дарниця - Ім. Георгія Кірпи:

Поточний розклад електричок Дарниця - Ім. Георгія Кірпи включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 34 хв зі станції Дарниця і прибуває на станцію Ім. Георгія Кірпи о 05 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6808 сполученням Київ-Пас. - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Дарниця і Ім. Георгія Кірпи цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дарниця - Ім. Георгія Кірпи, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дарниця Ім. Георгія Кірпи ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дарниця - Ім. Георгія Кірпи можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дарниця -Ім. Георгія Кірпи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Ім. Георгія Кірпи

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. Георгія Кірпи — Дарниця