У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Слобода-Петрівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дарниця - Слобода-Петрівка:

Поточний розклад електричок Дарниця - Слобода-Петрівка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 59 хв зі станції Дарниця і прибуває на станцію Слобода-Петрівка о 13 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6816 сполученням Київ-Волинський - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 45 хв. Між станціями Дарниця і Слобода-Петрівка цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Фармацевтична(16.57), Бориспіль(17.19), Баришівка(17.48), Переяславська(18.17), Богданівка(18.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дарниця - Слобода-Петрівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дарниця Слобода-Петрівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дарниця - Слобода-Петрівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дарниця -Слобода-Петрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Слобода-Петрівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слобода-Петрівка — Дарниця