У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебальцеве - Виноградники
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дебальцеве - Виноградники:

Поточний розклад електричок Дебальцеве - Виноградники включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 11 хв зі станції Дебальцеве і прибуває на станцію Виноградники о 08 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6210/6209 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 11 хв. Між станціями Дебальцеве і Виноградники цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Абрикосовий(16.31), Волинцеве(16.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дебальцеве - Виноградники, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дебальцеве Виноградники ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дебальцеве - Виноградники можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6202 Дебальцеве Ясинувата 07.11
Дебальцеве
08.06
Виноградники
55 хв Курсує щоденно - переглянути
6210/6209 Дебальцеве Ясинувата 16.27
Дебальцеве
19.38
Виноградники
3 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дебальцеве -Виноградники можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебальцеве — Виноградники

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Виноградники — Дебальцеве