З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебальцеве - Ясинувата
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дебальцеве - Ясинувата:

Розклад поїздів і електричок Дебальцеве - Ясинувата на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Дебальцеве вранці о 05 г 00 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 38 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дебальцеве о 16 г 15 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дебальцеве до пункту прибуття Ясинувата становить 2 г 53 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 7 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 34 хв.
Деякі поїзди від станції Дебальцеве до станції Ясинувата курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дебальцеве - Ясинувата проїжджають через такі станції і населені пункти як: Абрикосовий, Вуглегірськ, 6 Км, Шляхопровід, Макіївка-Пас..
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дебальцеве - Ясинувата, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дебальцеве - Ясинувата можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дебальцеве -Ясинувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебальцеве — Ясинувата

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Ясинувата — Дебальцеве

За маршрутом Дебальцеве - Ясинувата курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дебальцеве - Ясинувата Показати тільки електрички сполученням Дебальцеве - Ясинувата