У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демчин - Залізничне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демчин - Залізничне:

Поточний розклад електричок Демчин - Залізничне включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 34 хв зі станції Демчин і прибуває на станцію Залізничне о 23 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 870 сполученням Шепетівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Демчин і Залізничне цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Мирославка(05.46), Козятин-2(06.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демчин - Залізничне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демчин Залізничне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демчин - Залізничне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
870 Шепетівка Київ 05.42
Демчин
06.29
Залізничне
47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6252 Шепетівка Козятин 10.35
Демчин
11.21
Залізничне
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 16.34
Демчин
17.20
Залізничне
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6260 Шепетівка Козятин 22.34
Демчин
23.19
Залізничне
45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демчин -Залізничне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демчин — Залізничне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Залізничне — Демчин