З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демурине - Чаплине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демурине - Чаплине:

Поточний розклад електричок Демурине - Чаплине включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 12 хв зі станції Демурине і прибуває на станцію Чаплине о 23 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6155 сполученням Авдіївка - Чаплине, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Демурине і Чаплине цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демурине - Чаплине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демурине Чаплине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демурине - Чаплине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6109 Межова Дніпро 03.39
Демурине
04.08
Чаплине
29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6151 Авдіївка Чаплине 08.35
Демурине
09.03
Чаплине
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6155 Авдіївка Чаплине 11.14
Демурине
11.47
Чаплине
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6157 Авдіївка Чаплине 19.29
Демурине
19.57
Чаплине
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6159 Авдіївка Чаплине 23.12
Демурине
23.40
Чаплине
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демурине -Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демурине — Чаплине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чаплине — Демурине