У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демидівка - Браїлів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демидівка - Браїлів:

Поточний розклад електричок Демидівка - Браїлів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 49 хв зі станції Демидівка і прибуває на станцію Браїлів о 16 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6307 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Демидівка і Браїлів цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демидівка - Браїлів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демидівка Браїлів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демидівка - Браїлів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6303 Козятин Жмеринка 09.06
Демидівка
09.15
Браїлів
9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6307 Козятин Жмеринка 16.49
Демидівка
16.58
Браїлів
9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демидівка -Браїлів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демидівка — Браїлів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Браїлів — Демидівка