У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Денгофівка - Розкопане
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Денгофівка - Розкопане:

Поточний розклад електричок Денгофівка - Розкопане включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 38 хв зі станції Денгофівка і прибуває на станцію Розкопане о 16 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6294-6295 сполученням Жашків - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Денгофівка і Розкопане цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Денгофівка - Розкопане, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Денгофівка Розкопане ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Денгофівка - Розкопане можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6294-6295 Жашків Козятин 15.38
Денгофівка
16.52
Розкопане
1 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Денгофівка -Розкопане можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Денгофівка — Розкопане

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розкопане — Денгофівка