У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Денгофівка - Високе
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Денгофівка - Високе:

Поточний розклад електричок Денгофівка - Високе включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 23 хв зі станції Денгофівка і прибуває на станцію Високе о 13 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Денгофівка і Високе цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Денгофівка - Високе, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Денгофівка Високе ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Денгофівка - Високе можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 13.23
Денгофівка
13.36
Високе
13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Денгофівка -Високе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Денгофівка — Високе

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Високе — Денгофівка