У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Денисів-Купчинці - Веснівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Денисів-Купчинці - Веснівка:

Поточний розклад електричок Денисів-Купчинці - Веснівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 05 хв зі станції Денисів-Купчинці і прибуває на станцію Веснівка о 22 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6253 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Денисів-Купчинці і Веснівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Денисів-Купчинці - Веснівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Денисів-Купчинці Веснівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Денисів-Купчинці - Веснівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253 Тернопіль Ходорів 22.05
Денисів-Купчинці
22.23
Веснівка
18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Денисів-Купчинці -Веснівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Денисів-Купчинці — Веснівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Веснівка — Денисів-Купчинці