У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Миколаїв-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Миколаїв-Пас.:

Поточний розклад електричок Депо - Миколаїв-Пас. включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 35 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 06 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6313 сполученням Тимкове - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Депо і Миколаїв-Пас. цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Миколаїв-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Миколаїв-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Миколаїв-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 06.01
Депо
06.05
Миколаїв-Пас.
4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6321 Каховка Миколаїв 06.35
Депо
06.38
Миколаїв-Пас.
3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 18.37
Депо
18.42
Миколаїв-Пас.
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — Миколаїв-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколаїв-Пас. — Депо