З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо,Миколаївська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо:

Актуальний розклад електричок по станції Депо містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Депо з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Тимкове, Каховка, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 04 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Дослідна, Миколаїв-Пас., Полігон. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Депо відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Каховка - Миколаїв Вантажний, Долинська - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Тимкове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 06.01 2 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
6321 Каховка Миколаїв 06.39 2 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 09.00 2 хв  09.02 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Каховка 18.17 2 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 18.36 2 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 21.02 2 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Депо,Миколаївська обл.