У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Батьово
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Батьово:

Розклад поїздів Деражня Батьово на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Батьово найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.10 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Батьово прибувають вони відповідно о 15.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Батьово є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Батьово складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Деражня - Батьово можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
108Ш Одеса Ужгород 05.10
Деражня
15.05
Батьово
9 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Батьово

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Батьово — Деражня