У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Деражня Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.47 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 10.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Деражня - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 23.47
Деражня
10.00
Чернівці
10 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Деражня