У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Чоп
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Чоп:

Розклад поїздів Деражня Чоп на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Чоп найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.10 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Чоп прибувають вони відповідно о 15.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Чоп є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Чоп складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Деражня - Чоп можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
108Ш Одеса Ужгород 05.10
Деражня
15.30
Чоп
10 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Чоп

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чоп — Деражня