У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Комарівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Деражня - Комарівці:

Поточний розклад електричок Деражня - Комарівці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 51 хв зі станції Деражня і прибуває на станцію Комарівці о 22 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6350 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Деражня і Комарівці цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Деражня - Комарівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Деражня Комарівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Деражня - Комарівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6344 Гречани Жмеринка 09.48
Деражня
10.14
Комарівці
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6348 Гречани Жмеринка 18.23
Деражня
18.49
Комарівці
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6350 Гречани Жмеринка 21.51
Деражня
22.17
Комарівці
26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Деражня -Комарівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Комарівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Комарівці — Деражня