У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6350 Гречани — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6350 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Гречани о 20.30 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 23.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кам'янецький Переїзд, Ракове, Богданівці, Масивці, Літки, Волоське, Кориченці, Радівці, Стодульці, Жмеринка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 20.30
Речовий ринок 20.36 1 хв  20.37 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 20.40 1 хв  20.41 10 хв 
Хмельницький 20.47 19 хв  21.06 17 хв 
Ракове 21.11 1 хв  21.12 41 хв 
Копистин 21.17 1 хв  21.18 47 хв 
Богданівці 21.21 1 хв  21.22 51 хв 
Верхня Ділянка 21.27 1 хв  21.28 57 хв 
Масивці 21.32 1 хв  21.33 1 г  2 хв 
Коржівці 21.37 1 хв  21.38 1 г  7 хв 
Літки 21.44 1 хв  21.45 1 г  14 хв 
Деражня 21.50 1 хв  21.51 1 г  20 хв 
Волоське 21.59 1 хв  22.00 1 г  29 хв 
Нова Гута 22.04 1 хв  22.05 1 г  34 хв 
Кориченці 22.10 1 хв  22.11 1 г  40 хв 
Комарівці 22.17 1 хв  22.18 1 г  47 хв 
Радівці 22.22 1 хв  22.23 1 г  52 хв 
Васютинці 22.31 1 хв  22.32 2 г  1 хв 
Стодульці 22.36 1 хв  22.37 2 г  6 хв 
Сербинівці 22.42 1 хв  22.43 2 г  12 хв 
Жмеринка-Подільська 23.05 1 хв  23.06 2 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 23.17 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6350 Гречани — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031