У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6350 Гречани — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6350 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Гречани о 20.30 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 23.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кам'янецький Переїзд, Ракове, Богданівці, Масивці, Літки, Волоське, Комарівці, Васютинці, Сербинівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 20.30
Речовий ринок 20.36 1 хв  20.37 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 20.40 1 хв  20.41 10 хв 
Хмельницький 20.47 19 хв  21.06 17 хв 
Ракове 21.10 1 хв  21.11 40 хв 
Копистин 21.16 1 хв  21.17 46 хв 
Богданівці 21.20 1 хв  21.21 50 хв 
Верхня Ділянка 21.26 1 хв  21.27 56 хв 
Масивці 21.31 1 хв  21.32 1 г  1 хв 
Коржівці 21.36 1 хв  21.37 1 г  6 хв 
Літки 21.43 1 хв  21.44 1 г  13 хв 
Деражня 21.49 1 хв  21.50 1 г  19 хв 
Волоське 21.58 1 хв  21.59 1 г  28 хв 
Нова Гута 22.03 1 хв  22.04 1 г  33 хв 
Комарівці 22.07 3 хв  22.10 1 г  37 хв 
Радівці 22.21 1 хв  22.22 1 г  51 хв 
Васютинці 22.30 1 хв  22.31 2 г 
Стодульці 22.35 1 хв  22.36 2 г  5 хв 
Сербинівці 22.41 1 хв  22.42 2 г  11 хв 
Жмеринка-Подільська 23.02 1 хв  23.03 2 г  32 хв 
Жмеринка-Пас. 23.14 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6350 Гречани — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728