У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6348 Гречани — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гречани - Жмеринка номер 6348 відправляється зі станції Гречани о 17.17 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янецький Переїзд, Ракове, Богданівці, Масивці, Літки, Волоське, Кориченці, Радівці, Стодульці, Дубки, Межирів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 17.17
Речовий ринок 17.23 1 хв  17.24 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 17.27 1 хв  17.28 10 хв 
Хмельницький 17.34 5 хв  17.39 17 хв 
Ракове 17.43 1 хв  17.44 26 хв 
Копистин 17.49 1 хв  17.50 32 хв 
Богданівці 17.53 1 хв  17.54 36 хв 
Верхня Ділянка 17.59 1 хв  18.00 42 хв 
Масивці 18.04 1 хв  18.05 47 хв 
Коржівці 18.09 1 хв  18.10 52 хв 
Літки 18.16 1 хв  18.17 59 хв 
Деражня 18.22 1 хв  18.23 1 г  5 хв 
Волоське 18.31 1 хв  18.32 1 г  14 хв 
Нова Гута 18.36 1 хв  18.37 1 г  19 хв 
Кориченці 18.42 1 хв  18.43 1 г  25 хв 
Комарівці 18.49 1 хв  18.50 1 г  32 хв 
Радівці 18.54 1 хв  18.55 1 г  37 хв 
Васютинці 19.03 1 хв  19.04 1 г  46 хв 
Стодульці 19.08 1 хв  19.09 1 г  51 хв 
Сербинівці 19.14 1 хв  19.15 1 г  57 хв 
Дубки 19.19 1 хв  19.20 2 г  2 хв 
Лопатинці 19.24 1 хв  19.25 2 г  7 хв 
Межирів 19.29 1 хв  19.30 2 г  12 хв 
Жмеринка-Подільська 19.38 1 хв  19.39 2 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 19.50 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6348 Гречани — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31