У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6348 Гречани — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6348 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Гречани о 17.17 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кам'янецький Переїзд, Ракове, Богданівці, Масивці, Літки, Волоське, Кориченці, Радівці, Стодульці, Дубки, Межирів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 17.17
Речовий ринок 17.23 1 хв  17.24 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 17.27 1 хв  17.28 10 хв 
Хмельницький 17.34 5 хв  17.39 17 хв 
Ракове 17.43 1 хв  17.44 26 хв 
Копистин 17.49 1 хв  17.50 32 хв 
Богданівці 17.53 1 хв  17.54 36 хв 
Верхня Ділянка 17.59 1 хв  18.00 42 хв 
Масивці 18.04 1 хв  18.05 47 хв 
Коржівці 18.09 1 хв  18.10 52 хв 
Літки 18.16 1 хв  18.17 59 хв 
Деражня 18.22 1 хв  18.23 1 г  5 хв 
Волоське 18.31 1 хв  18.32 1 г  14 хв 
Нова Гута 18.36 1 хв  18.37 1 г  19 хв 
Кориченці 18.42 1 хв  18.43 1 г  25 хв 
Комарівці 18.49 1 хв  18.50 1 г  32 хв 
Радівці 18.54 1 хв  18.55 1 г  37 хв 
Васютинці 19.03 1 хв  19.04 1 г  46 хв 
Стодульці 19.08 1 хв  19.09 1 г  51 хв 
Сербинівці 19.14 1 хв  19.15 1 г  57 хв 
Дубки 19.19 1 хв  19.20 2 г  2 хв 
Лопатинці 19.24 1 хв  19.25 2 г  7 хв 
Межирів 19.29 1 хв  19.30 2 г  12 хв 
Жмеринка-Подільська 19.38 1 хв  19.39 2 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 19.50 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6348 Гречани — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031