У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6346 Гречани — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Гречани - Жмеринка номер 6346 відправляється зі станції Гречани о 20.25 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 22.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6346 Гречани - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кам'янецький Переїзд, Ракове, Богданівці, Масивці, Літки, Волоське, Кориченці, Радівці, Стодульці, Дубки, Межирів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 20.25
Речовий ринок 20.30 1 хв  20.31 5 хв 
Кам'янецький Переїзд 20.34 1 хв  20.35 9 хв 
Хмельницький 20.40 5 хв  20.45 15 хв 
Ракове 20.49 1 хв  20.50 24 хв 
Копистин 20.55 1 хв  20.56 30 хв 
Богданівці 20.59 1 хв  21.00 34 хв 
Верхня Ділянка 21.05 1 хв  21.06 40 хв 
Масивці 21.10 1 хв  21.11 45 хв 
Коржівці 21.15 1 хв  21.16 50 хв 
Літки 21.22 1 хв  21.23 57 хв 
Деражня 21.28 1 хв  21.29 1 г  3 хв 
Волоське 21.37 1 хв  21.38 1 г  12 хв 
Нова Гута 21.42 1 хв  21.43 1 г  17 хв 
Кориченці 21.48 1 хв  21.49 1 г  23 хв 
Комарівці 21.55 1 хв  21.56 1 г  30 хв 
Радівці 22.00 1 хв  22.01 1 г  35 хв 
Васютинці 22.09 1 хв  22.10 1 г  44 хв 
Стодульці 22.14 1 хв  22.15 1 г  49 хв 
Сербинівці 22.20 1 хв  22.21 1 г  55 хв 
Дубки 22.25 1 хв  22.26 2 г 
Лопатинці 22.30 1 хв  22.31 2 г  5 хв 
Межирів 22.35 1 хв  22.36 2 г  10 хв 
Жмеринка-Подільська 22.44 1 хв  22.45 2 г  19 хв 
Жмеринка-Пас. 22.55 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6346 Гречани — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031