У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Межирів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Деражня - Межирів:

Поточний розклад електричок Деражня - Межирів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 23 хв зі станції Деражня і прибуває на станцію Межирів о 19 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6344 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями Деражня і Межирів цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Волоське(09.56), Радівці(10.19), Сербинівці(10.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Деражня - Межирів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Деражня Межирів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Деражня - Межирів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6344 Гречани Жмеринка 09.48
Деражня
10.55
Межирів
1 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6348 Гречани Жмеринка 18.23
Деражня
19.29
Межирів
1 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Деражня -Межирів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Межирів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Межирів — Деражня