У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Радівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Деражня - Радівці:

Поточний розклад електричок Деражня - Радівці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 51 хв зі станції Деражня і прибуває на станцію Радівці о 22 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6350 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Деражня і Радівці цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Деражня - Радівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Деражня Радівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Деражня - Радівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6344 Гречани Жмеринка 09.48
Деражня
10.19
Радівці
31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6348 Гречани Жмеринка 18.23
Деражня
18.54
Радівці
31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6350 Гречани Жмеринка 21.51
Деражня
22.22
Радівці
31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Деражня -Радівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Радівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Радівці — Деражня