У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Ужгород
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Ужгород:

Розклад поїздів Деражня Ужгород на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Ужгород найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.10 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 16.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Ужгород є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Ужгород складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Деражня - Ужгород можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
108Ш Одеса Ужгород 05.10
Деражня
16.27
Ужгород
11 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Ужгород

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород — Деражня