У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Десенка - Могилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Десенка - Могилівка:

Поточний розклад електричок Десенка - Могилівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 01 хв зі станції Десенка і прибуває на станцію Могилівка о 18 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6307 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Десенка і Могилівка цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Стадниця(15.52), Тюшки(16.19), Гнівань(16.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Десенка - Могилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Десенка Могилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Десенка - Могилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6303 Козятин Жмеринка 08.04
Десенка
09.01
Могилівка
57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6307 Козятин Жмеринка 15.47
Десенка
16.44
Могилівка
57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
867К Київ Жмеринка 18.01
Десенка
18.50
Могилівка
49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Десенка -Могилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Десенка — Могилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Могилівка — Десенка