У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Десенка - Сигнал
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Десенка - Сигнал:

Поточний розклад електричок Десенка - Сигнал включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 00 хв зі станції Десенка і прибуває на станцію Сигнал о 19 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6310 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 59 хв. Між станціями Десенка і Сигнал цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Сосонка(19.04), Гулівці(19.25), Кордишівка(19.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Десенка - Сигнал, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Десенка Сигнал ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Десенка - Сигнал можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6310 Жмеринка Козятин 19.00
Десенка
19.59
Сигнал
59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Десенка -Сигнал можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Десенка — Сигнал

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сигнал — Десенка