У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Десенка - Жмеринка-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Десенка - Жмеринка-Пас.:

Поточний розклад електричок Десенка - Жмеринка-Пас. включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 01 хв зі станції Десенка і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6307 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 26 хв. Між станціями Десенка і Жмеринка-Пас. цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Стадниця(15.52), Тюшки(16.19), Гнівань(16.38), Браїлів(16.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Десенка - Жмеринка-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Десенка Жмеринка-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Десенка - Жмеринка-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6303 Козятин Жмеринка 08.04
Десенка
09.30
Жмеринка-Пас.
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6307 Козятин Жмеринка 15.47
Десенка
17.13
Жмеринка-Пас.
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Жмеринка 18.01
Десенка
19.15
Жмеринка-Пас.
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Десенка -Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Десенка — Жмеринка-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жмеринка-Пас. — Десенка