У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діброва - Хлібичин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діброва - Хлібичин:

Поточний розклад електричок Діброва - Хлібичин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 22 хв зі станції Діброва і прибуває на станцію Хлібичин о 19 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6438 сполученням Івано-Франківськ - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Діброва і Хлібичин цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Марківці(06.27), 166 Км(06.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діброва - Хлібичин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діброва Хлібичин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діброва - Хлібичин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6438 Івано-Франківськ Коломия 06.18
Діброва
07.05
Хлібичин
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6434 Івано-Франківськ Коломия 18.22
Діброва
19.04
Хлібичин
42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діброва -Хлібичин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .