У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діброва - Ворона
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діброва - Ворона:

Поточний розклад електричок Діброва - Ворона включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 22 хв зі станції Діброва і прибуває на станцію Ворона о 18 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6438 сполученням Івано-Франківськ - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Діброва і Ворона цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діброва - Ворона, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діброва Ворона ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діброва - Ворона можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6438 Івано-Франківськ Коломия 06.18
Діброва
06.37
Ворона
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6434 Івано-Франківськ Коломия 18.22
Діброва
18.39
Ворона
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діброва -Ворона можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .